...

O nas

O BLUE - MART

Firma BLUE-MART została założona w 2018 roku. Zaczęliśmy od prania tapicerek samochodowych. Po niedługim czasie, postanowiliśmy rozszerzyć działalność o sprzątanie mieszkań i domów. Szybko nabieraliśmy doświadczenia i gdy pojawiała się pierwsza firma z którą podpisaliśmy umowę stałej współpracy, zrozumieliśmy, że to jest właśnie nasza nisza. Dlatego teraz naszym głównym celem jest klient biznesowy. W Firmie w której zaczęliśmy cykliczne sprzątanie, działamy po dziś dzień i współpraca przebiega znakomicie.

Rozwijamy się i szukamy zleceń na terenie całego kraju.

Szkolimy współpracowników, przedstawicieli i personel który będzie zawsze do Państwa dyspozycji, niezależnie od miasta czy miejscowości w której znajduje się Państwa firma.

W przypadku miasta lub miejscowości gdzie obejmujemy nowy obiekt, szukamy pracowników na miejscu ogłaszając się na lokalnych portalach i środkach masowego przekazu.

Do każdego zlecenia przydzielany jest opiekun który jest bezpośrednio odpowiedzialny za zlecenie i personel.

Zadowolenie klienta jest dla nas NAJWAŻNIEJSZE.

Przyjazna współpraca jest dla nas kluczowa. Masz firmę? Sprzedajesz towary bądź usługi? Polecamy Państwa firmę naszym klientom, znajomym lub zamieszczamy informację na temat firmy na naszej stronie internetowej. Oczywiście bezpłatnie.

Współpracujmy / Rozwijajmy się / Razem osiągniemy więcej!


PERSONEL

...
... ...

Pracownik jest wizytówką każdej firmy i to on bezpośrednio odpowiada za dobrze wykonaną pracę. Natomiast firma odpowiada za personel i to ona ponosi odpowiedzialność za danego pracownika, dlatego odpowiedni dobór załogi jest dla nas rzeczą kluczową . Zatrudniamy WYŁĄCZNIE osoby pracowite, dobrze zorganizowane, schludne i kulturalne. Dla nas, sama dobrze wykonana usługa to za mało, pracownik powinien wiedzieć jak się zachować i cechować się wysoką kulturą osobistą.

Z doświadczenia wiemy, że taki pracownik zawsze wykonuje powierzone obowiązki jak należy i nie ma z nim żadnych problemów. Firma BLUE-MART szanuje i docenia takie osoby nawiązując z nimi stałą współpracę na godnych warunkach.